Nejnovější recenze ze sekce Přípravky na epilaci

Moom epilační cukrová pasta s tea tree pro všechny typy pokožky 345 g

Moom epilační cukrová pasta s tea tree pro všechny typy pokožky 345 g

Ověřený zákazník Xparfemy.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. dubna 2013

Zakoupeno v Xparfemy.cz

• snadná práce s produktem

Přidáno: 18. ledna 2013

• skoro bezbolestné
  • účinné
  • nevytrhne všechny chloupky (ale to se možná ještě musím naučit lépe pracovat s touto hmotou)

Při koupi tohoto produktu jsem v jeho účinnost moc nedoufala, ale byla jsem mile překvapená, že opravdu funguje a to ne jenom na jemné chloupky, ale i na ty ztvrdlé holením. Bolest je rozhodně menší než z voskových pásků a během chvilky přejde i ta. A tato hmota funguje rozhodně lépe než vosk. Proto rozhodně doporučuji všem, co už je nebaví se skoro každý den holit žiletkou a bez efektu, protože tady je opravdové řešení, které mě pomohlo, takže opravdu vřele doporučuji! :)

Ověřený zákazník aromaterapie-eshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. ledna 2013

Zakoupeno v aromaterapie-eshop.cz

• chloupky v obličeji mě trápí od puberty a toto je produkt, kterým se zvládnu dobře ošetřit sama doma

doporučuji všem, kteří bojují se stejným problémem

Přidáno: 1. srpna 2012

Zakoupeno v Salon doma

• Prakticky bezbolestná epilace. Kůže zůstane po aplikace ještě dlouho krásně vyživená a hebká na dotek.
  • Malago působí krásně na partie s jemnějšími chloupky; u nohou, kde jsou chloupky zdrsněny holením je výsledek o něco slabší, ale to není vina produktu:-). Žádná další negativa neshledávám.

Malago si kupuji již po několikáté a jsem s ním velmi spokojena. Ze začátku to chvíli trvá,než člověk najde ten správný grif, ale po pár použitích už to jde opravdu dobře:). Myslím, že cena kvalitě rozhodně odpovídá. Celkově jsem s tímto produktem opravdu spokojená :-)! Mohu doporučit.

Přidáno: 2. dubna 2012

Zakoupeno v Salon doma

• skoro nebolí, kůže vydrží hladká více dní, příjemná vůně

Myslím, že si tento druh epilace oblíbím.

Zobrazuji 21 - 25 ze 25 recenzí 1 [ 2 ]